مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 500
  • شماره تماس ثبت نشده است
  • آدرس شهر مهران، به سمت مرز عراق

معرفی پارکینگ

پایانه برکت به میزان حدود 23 هکتار در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی آماده شده است.

شهردار مهران با بیان اینکه زیرساخت های پارکینگ پایانه مسافری برکت در حال آماده شدن است، افزود: ایجاد سکوهای پارک سوار، سکو پارکینگ اتوبوس ، تعمیرات اساسی سرویس های بهداشتی ، حمام ، اجرای بیس و ساب بیس جاده دسترسی داخل پایانه از جمله برنامه های در دستور کار برای این پارکینگ ها است.

این پارکینگ بعد از شهر مهران و در نزدیکی پایانه مرزی واقع شده است و هزینه ورودی اتوبوس در پایانه برکت مبلغ ۲۰هزار تومان است.

عباداله عیدی نیا عضو شورای اسلامی شهر مهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به این که در ایام اربعین احتمال بارندگی است تدابیری در این راستا اندیشیده شده که هم پارکینگ اربعین و هم برکت زیرسازی‌های در این خصوص انجام شده است.

حجت شاکیان شهردار مهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پارکینگ بزرگ اربعین و پایانه برکت و نیز پارکینگ‌های سطح شهر با ظرفیت بیش از ۷۰ تا ۸۰ هزار خودرو آماده ساماندهی خودرو‌های زائرین هستند.

وی افزود: امسال در پایانه برکت بیش از ۲۰ هزار متر مربع کار زیرسازی و آسفالت انجام گرفته همچنین ایجاد سکو‌های پارک سوار و ایجاد سکو‌های پارکینگ اتوبوسرانی، زیرسازی و آسفالت محوطه اربعین نیز فنس کشی محوطه در دستور کار شهرداری قرار دارد که قبل از اربعین به اتمام خواهند رسید.
وی افزود: بیس ریزی آن‌ها را انجام دادیم که از بابت این که خودرو‌ها مانند سنوات گذشته در بارندگی‌های زمان اربعین دچار مشکل نشوند.


دسترسی به پارکینگ

بعد از شهر مهران و در مسیر پایانه مرزی مهران واقع شده است

مکانهای کاربردی نزدیک پارکینگ

پایانه مرزی مهران

توضیحات

پارکینگ پایانه برکت یکی از بزرگترین پارکینگ های آماده شده برای مسافران و زوار اربعین حسینی می باشد. این پارکینگ جهت استقرار اتوبوس های بین شهری ایجاد شده است که به سامانه ثبت ساعت نیز مجهز می باشد

پارکینگ پایانه برکت یکی از بزرگترین پارکینگ های آماده شده برای مسافران و زوار اربعین حسینی می باشد. این پارکینگ جهت استقرار اتوبوس های بین شهری ایجاد شده است که به سامانه ثبت ساعت نیز مجهز می باشد

ثبت نظر : لطفا تجربه و نظر خود را در مورد این پارکینگ بنویسید