AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 
 

اطلاعات پارکینگ عمومی فرزان

هزینه پارکینگ

  • تعرفه ورودی 5000 تومان تا 1 ساعت
  • تعرفه هر ساعت 1000 تومان

ساعت کاری پارکینگ

  • ساعت کاری ساعت کاری : 6:30 الی 20:30

مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 4
  • آدرس خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان دستگردی(ظفر)، نبش خیابان بنیسی

امکانات حفاظتی

  • دوربین مدار بسته دارد
  • محدودیت ارتفاع دارد

شرایط پارکینگ

  • شبانه روزی دارد

 

پارکینگ عمومی فرزان با ظرفیت پارک برای 130 خودرو در خیابان ولیعصر پایین‌تر از خیابان ظفر واقع شده است. به‌علت وجود مراکز مختلف اداری، تجاری و درمانی در اکثرخیابان‌های فرعی و اصلی و تردد بالای وسایل نقلیه، در این منطقه بیش از هر جای دیگری در شهر تهران نیاز به فضاهای پارکینگ عمومی احساس می‌شود.

 

مسیر یک: خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان میرداماد، خیابان ستاری، خیابان دبیر، انتهای خیابان بنیسی، پارکینگ عمومی فرزان
مسیر دو: خیابان جردن(نلسون ماندلا)، بالاتر از خیابان میرداماد، روبروی بن‌بست فرزان شرقی، انتهای خیابان بنیسی، پارکینگ عمومی فرزان

 

وسط شلوغی و نیم‌کلاچ گرفتن‌های خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان میرداماد تا اتوبان نیایش و پارک ملت، جایی که کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به خیابان ولیعصر یکی در میان، یکطرفه یا ورود ممنوع هستند، نرسیده به خیابان ظفر که از اینجا کشیده شده تا جردن و مدرس و شریعتی، یک پارکینگ عمومی قرار گرفته به اسم پارکینگ فرزان که برای پارک 130 خودرو گنجایش دارد. دقیقا یک خیابان پایین‌تر از ظفر به نام خیابان بنیسی. یک پارکینگ عمومی که این حوالی بیشتر از هرچیز دیگر به آن نیاز دارد.
هرچند پارکینگ فرزان خیلی بزرگ نیست و از لحاظ گنجایش، یک پارکینگ متوسط به‌حساب می‌آید ولی قرار داشتن در بین این همه مرکز و ادارات گوناگون که خیلی از مردم به‌طور روزانه به آن‌ها مراجعه می‌کنند، اهمیتش را بالا برده و استفاده از آن، خیال راننده را از لحاظ جای پارک وسیله شخصیش راحت می‌کند. در حوالی این پارکینگ در خیابان ولیعصر، تعداد زیادی مراکز و دانشکده‌های پزشکی به چشم می‌خورند ولی مراکز مهم دیگری هم در این حوالی وجود دارند که لیست کامل آن‌ها را می‌توانید در قسمت مکان‌های کاربردی نزدیک پارکینگ پیدا کنید.
مسیر خیابان ولیعصر یکطرفه به سمت شمال است و بخش غربی خیابان هم به مسیر ویژه اتوبوس بی‌آرتی اخنصاص دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به پارکینگ فرزان ایستگاه ظفر می‌باشد. اهالی محله‌های میرداماد و جردن و ظفر برای روزهایی که نمی‌توانند با خودروی شخصی وارد طرح زوج‌وفرد یا طرح ترافیک گردند می‌توانند با پارک خودرویشان در پارکینگ فرزان و استفاده از ایستگاه اتوبوس ظفر به دیگر قسمت‌های شهر دسترسی یابند.
از خیابان ولیعصر مستقیم به خیابان بنیسی راه ندارد. برای دسترسی به پارکینگ فرزان، از خیابان ولیعصر ابتدا خیابان ستاری را انتخاب کنید و سپس از کوچه دبیر وارد خیابان بنیسی شوید.
 با استفاده از الوپارک، می‌توانید این پارکینگ را برای تاریخ و ساعت مدنظر خود رزرو کنید و از تخفیف رزرو آنلاین الوپارک نیز بهره‌مند گردید.

تا کنون نظری ثبت نشده است