AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 
 

اطلاعات پارکینگ عمومی طبقاتی باهنر (شهرداری)

هزینه پارکینگ

  • تعرفه ورودی 950 تومان تا 1 ساعت
  • تعرفه هر ساعت 300 تومان

ساعت کاری پارکینگ

  • ساعت کاری ساعت کاری : 6 الی 23:30

مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 700
  • آدرس میدان قدس، ابتدای خیابان نیاوران(باهنر)، جنب شهرداری منطقه 1

امکانات حفاظتی

  • محدودیت ارتفاع دارد
  • دوربین مدار بسته دارد

شرایط پارکینگ

  • شبانه روزی دارد
  • نوع فضا سرپوشیده

 

پارکینگ طبقاتی باهنر در میدان قدس، ابتدای خیابان نیاوران(خیابان باهنر) جنب ساختمان شهرداری منطقه 1 شمیرانات قرار دارد. پارکینگ طبقاتی باهنر، با ظرفیت 700 خودرو، به‌دلیل نزدیکی به میدان تجریش و به‌جهت جلوگیری از اتلاف وقت رانندگان در ترافیک بالای این محدوده، بهترین گزینه برای پارک خودرو در ابتدای خیابان نیاوران می‌باشد.

 

مسیر یک: میدان تجریش، خیابان شهرداری، میدان قدس، خیابان نیاوران(خیابان شهید باهنر)، جنب شهرداری منطقه 1، پارکینگ طبقاتی باهنر
مسیر دو: خیابان شریعتی، میدان قدس، خیابان نیاوران(خیابان شهید باهنر)، جنب شهرداری منطقه 1، پارکینگ طبقاتی باهنر

 

تجریش نامی آشنا در میان محله‌های تهران است. قدیمی‌ترین محله در شمال تهران بزرگ که به شهرستان شمیرانات تعلق دارد و یکی از پررفت‌وآمدترین مناطق تهران نیز به‌شمار می‌آید.
خیابان‌های ولیعصر، دربند، سعدآباد و خیابان شهرداری، از جمله خیابان‌های منتهی به میدان تجریش می‌باشند که این آخری در ادامه به میدان قدس و خیابان نیاوران(خیابان شهید باهنر) می‌رسد.
خیابان نیاوران(خیابان شهید باهنر) که یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین خیابان‌های شمال تهران می‌باشد، از میدان قدس در شرق میدان تجریش آغاز می‌گردد و تا دارآباد ادامه می‌یابد.
تعدد مراکز مهم و پرطرفدار در محدوده میدان تجریش، میدان قدس و خیابان نیاوران به‌گونه‌ای است که حجم عبورومرور در این محدوده را بسیار بالا برده و به بخش‌های دیگر نیز منتقل می‌کند.
بازار سنتی تجریش، امامزاده صالح، پاساژ ارگ و پاساژ تندیس از پرطرفدارترین و شناخته‌شده‌ترین مراکز در این محدوده هستند و ناگفته نماند که برای بسیاری از شهروندان هم، کوه‌پیمایی، به‌خصوص در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها، برای گذراندن ساعتی در طبیعت و فاصله گرفتن از هیاهوی شهر و زندگی روزمره، از محبوبیت و اهمیت بالایی برخوردار است. تجریش، مسیر اصلی دسترسی به دربند و گلابدره و خیابان نیاوران تا پارک جمشیدیه، مسیر اصلی دسترسی به کلک‌چال به حساب می‌آیند.
مانند هر منطقه پرتردد دیگری، تجریش هم با مشکل ترافیک و تقاضای زیاد برای جای پارک روبروست. استفاده از پارکینگ‌های عمومی می‌تواند کمک زیادی به روان نمودن این مسئله در سطح خیابان‌های این منطقه نماید.
پارکینگ طبقاتی باهنر، یکی از این پارکینگ‌های عمومی موجود در محدوده تجریش است که در ابتدای خیابان نیاوران(خیابان شهید باهنر) و جنب ساختمان شهرداری منطقه 1 قرار گرفته است.
اگر قصد سفر به این محدوده از شهر تهران را دارید، از طریق الوپارک می‌توانید با رزرو پارکینگ طبقاتی باهنر به‌صورت آنلاین، در هنگام ورود به این محدوده، از بابت جای پارک خودرویتان خیالی آسوده داشته باشید.

تا کنون نظری ثبت نشده است