AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 
 

اطلاعات پارکینگ عمومی روباز اریکه ایرانیان

هزینه پارکینگ

  • تعرفه ورودی 2000 تومان تا 1 ساعت
  • تعرفه هر ساعت 1500 تومان

ساعت کاری پارکینگ

  • ساعت کاری ساعت کاری : 7 الی 24

مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 200
  • آدرس میدان صنعت، بلوار فرحزادی، خیابان دادمان، خیابان درختی، انتهای خیابان حافظی(ارغوان غربی)

شرایط پارکینگ

  • نوع فضا روباز

 

پارکینگ عمومی روباز اریکه ایرانیان در فضای دو ضلع شرقی و شمالی پاساژ اریکه ایرانیان قرار دارد. مجتمع اریکه ایرانیان، مجموعه‌ای فرهنگی ورزشی تجاری در شمال‌غرب تهران است که با طراحی مدرن خود گزینه‌ای مناسب برای تفریح، ورزش و خرید برای هر فردی با هر سن و سلیقه‌ای به‌شمار می‌رود. به دلیل تقاضای بسیار زیاد برای پارکینگ در این مرکز خرید، علاوه بر پارکینگ مسقف آن، فضای باز مقابل پاساژ اریکه ایرانیان هم به پارکینگ عمومی اختصاص یافته است.

 

 

مسیر یک: میدان صنعت، خیابان فرحزادی، خیابان دادمان، خیابان درختی، خیابان حافظی(ارغوان غربی)، پارکینگ روباز مجتمع اریکه ایرانیان
مسیر دو: اتوبان یادگار امام شمال، خیابان دادمان، خیابان درختی، خیابان حافظی(ارغوان غربی)، پارکینگ روباز مجتمع اریکه ایرانیان

 

یکی از پاساژهای خوش‌نام منطقه سعادت‌آباد، مجتمع اریکه ایرانیان می‌باشد که علاوه بر فضای تجاری و فروشگاه‌های مختلف، دارای پردیس سینمایی با سه سالن، مجموعه ورزشی شامل استخر و سالن بولینگ و بیلیارد و سالن‌های مخصوص اجرای کنسرت و برگزاری همایش نیز هست. 
پاساژ اریکه ایرانیان در فضای وسیعی که در اختیار دارد یک پارکینگ سرپوشیده و یک پارکینگ روباز را برای مراجعانش در نظر گرفته است. پارکینگ روباز مجتمع اریکه در فضای بیرونی ضلع شرقی و ضلع شمالی مجموعه، پارکینگ عمومی بزرگی با ظرفیت 200 خودرو می‌باشد.
در نزدیکی مجتمع اریکه، پاساژ آرن و تعداد زیادی رستوران و کافه کوچک و بزرگ حضور دارند که مشتری‌های محلی و غیرمحلی زیادی را به این حوالی جذب می‌کنند و در کنار هم فضای دنجی برای رستوران‌گردی و یک تفریح جمع‌وجور به‌وجود آورده‌اند. به همین دلیل، پیدا کردن جای پارک در خیابان حافظی، کمی چالش‌برانگیز است و البته پارکینگ عمومی مجتمع اریکه ایرانیان می‌تواند پاسخ مناسبی به این چالش باشد.
برای این‌که زمان زیادی به دنبال یافتن جای پارک صرف نکنید می‌توانید پارکینگ روباز اریکه را به‌صورت آنلاین و با استفاده از الوپارک برای روز و ساعت دلخواهتان رزرو کنید تا سریع‌تر به برنامه‌هایتان برسید.

تا کنون نظری ثبت نشده است