AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 
 

اطلاعات پارکینگ عمومی ایروانی

هزینه پارکینگ

  • تعرفه ورودی 3000 تومان تا 1 ساعت
  • تعرفه هر ساعت 1000 تومان

ساعت کاری پارکینگ

  • ساعت کاری ساعت کاری : 7:30 الی 24

مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 35
  • آدرس اتوبان نواب، میدان حق‌شناس به سمت پل جوادیه، ابتدای خیابان رباط‌کریم

امکانات حفاظتی

  • محدودیت ارتفاع دارد

شرایط پارکینگ

  • نوع فضا روباز

 

پارکینگ عمومی ایروانی در شمال محله جوادیه در مسیر اصلی دسترسی به ایستگاه راه‌آهن تهران قرار گرفته است.
یکی از مسیرهایی که بسیاری از رانندگان برای رسیدن به ایستگاه راه‌آهن تهران انتخاب می‌کنند از مسیر اتوبان نواب است. این مسیر بعد از میدان حق‌شناس، به سمت منطقه جوادیه جدا می‌شود که خروجی آن، رانندگان را به سمت خیابان‌های شوش، انبار نفت، کارگر جنوبی و ایستگاه راه‌آهن هدایت می‌کند.
پارکینگ ایروانی در همین مسیر و در ابتدای خیابان رباط کریم (ایروانی) که قبل از پل جوادیه به سمت خیابان انبار نفت جدا می‌شود واقع شده و حدود یک کیلومتر تا ایستگاه راه‌آهن تهران فاصله دارد. 

 

اتوبان نواب، خروجی جوادیه، ابتدای خیابان رباط کریم، پارکینگ عمومی ایروانی

 

 

پارکینگ عمومی ایروانی در شمال محله جوادیه، از سمت اتوبان نواب قبل از پل جوادیه قرار گرفته است. پارکینگی با ظرفیت 35 خودرو که یک فضای پارک مطمئن و با امنیت را در این محدوده تامین کرده است. 
اگر در همراهی مسافر ایستگاه راه‌آهن با خودروی شخصیتان به این منطقه سفر کرده باشید حتما با مشکل جای پارک این منطقه مواجه شده‌اید. منطقه‌ای که بسیاری از رانندگان پس از صرف زمانی طولانی برای یافتن جای پارک، در نهایت مجبور می‌شوند تا خودرویشان را در فواصل بسیار دور از خود ایستگاه پارک کنند. درواقع در بیشتر ساعات روز حتی خیابان‌های اطراف میدان راه‌آهن هم فضای زیادی برای پارک خودروهای اضافه ندارند و یافتن جای پارک در فاصله دور هم در این محدوده غنیمت است.
به‌غیر از میدان و ایستگاه راه‌آهن، از دیگر مراکز نزدیک به این پارکینگ می‌توان به خیابان انبار نفت و بورس خواربار فروشی آن اشاره کرد. بسیاری از اهالی محله‌های مجاور و حتی سایر نقاط تهران برای تهیه خواربار مصرفی خود به خیابان انبار نفت مراجعه می‌کنند و از این نظر، این خیابان، شهرتی قدیمی دارد.
پارکینگ ایروانی برای توقف‌های کوتاه و بلند در این منطقه، برای دسترسی به هر کدام از مراکز اصلی این محدوده، چه برای افرادی که مراجعه هرروزه به این محدوده دارند و چه افرادی که هر از گاهی مسیرشان به این حوالی می‌افتد گزینه‌ای مطمئن برای جای پارک خودرو فراهم می‌کند.
با استفاده از الوپارک می‌توانید این پارکینگ را به‌صورت آنلاین برای تاریخ موردنظرتان رزرو کرده و از تخفیف رزرو الوپارک نیز بهره‌مند گردید.

تا کنون نظری ثبت نشده است