AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 
 

اطلاعات پارکینگ عمومی اندیشه (شهید قندی)

هزینه پارکینگ

  • تعرفه ورودی 950 تومان تا 1 ساعت
  • تعرفه هر ساعت 300 تومان

ساعت کاری پارکینگ

  • ساعت کاری ساعت کاری : 6 الی 23

مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 100
  • آدرس خیابان سهروردی شمالی، نبش خیابان شهید قندی

امکانات حفاظتی

  • دوربین مدار بسته دارد
  • محدودیت ارتفاع دارد

شرایط پارکینگ

  • نوع فضا سرپوشیده

 

پارکینگ عمومی اندیشه، جنب فرهنگسرای اندیشه در خیابان سهروردی شمالی قرار دارد. این پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت 100 خودرو در میدان پالیزی و ابتدای محدوده طرح ترافیک تهران، یک فرصت مغتنم برای یافتن جای پارک برای رانندگانی است که در این محدوده در عبورومرور هستند. سهروردی یکی از مهمترین و محبوب‌ترین قسمت‌های شهر تهران، هم از لحاظ تجاری و گردشگری و هم از لحاظ مسکونی می‌باشد. 

 

خیابان سهروردی شمالی، نبش خیابان قندی، پارکینگ عمومی اندیشه

 

محدوده خیابان سهروردی شمالی به وجود مراکز و دفاتر متعدد و انواع فروشگاه‌ها در زمینه‌های مختلف مثل لوازم آشپزخانه، پرده و پارچه شهرت دارد. سهروردی از مسیر خیابان قندی به خیابان شریعتی و پل سیدخندان متصل می‌گردد. نمایشگاه‌های خودرو یکی دیگر از جذابیت‌های خیابان سهروردی به‌حساب می‌آیند. خصوصا در خیابان آپادانا(خرمشهر) که میزبان تعدادی از نمایشگاه‌های خودروی مشهور تهران است. درواقع باید حضور این نمایشگاه‌ها در این منطقه را دنباله‌ای از بورس نمایشگاه‌های خودروی خیابان مطهری و خیابان بهشتی دانست که با گذر از خیابان سهروردی به پل سیدخندان منتقل می‌گردد و در خیابان شریعتی ادامه می‌یابد.
پاساژ اندیشه در کنار فرهنگسرا و کتابخانه اندیشه، داخل پارک زیبای اندیشه در ضلع جنوبی خیابان قندی بعد از میدان پالیزی، یکی از مهمترین مراکز در خیابان سهروردی است که طرفداران زیادی هم دارد. نبش میدان پالیزی یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای رستوران‌گردی در شهر تهران است و فروشگاه‌های زیاد و معروف عرضه انواع خوراکی مثل بستنی پالیزی در همین بخش واقع شده‌اند. کمی پایین‌تر در خیابان سهروردی تقاطع خیابان هویزه هم رستوران معروف البرز قرار دارد.
بسیاری از شرکت‌های بزرگ، سهروردی را برای مکان دفتر مرکزی خود انتخاب کرده‌اند. بر اصلی این خیابان هم به فروشگاه‌های پرشمار و گوناگونی اختصاص دارد که برخی از آن‌ها در زمینه کاری خود، نمونه مشابهی در شهر تهران ندارند. از مهمترین اداره‌های واقع در حوالی خیابان سهروردی هم می‌توان به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت و شهرداری منطقه 7 اشاره کرد.
در اختیار داشتن یک جای پارک اختصاصی در محدوده خیابان سهروردی، یک موقعیت بسیار جذاب و کاربردی برای رانندگانی است که با مشکلات پیدا کردن جای پارک در این خیابان آشنا هستند. الوپارک، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید برای هر زمانی که قصد رفتن به این محدوده را دارید پارکینگ عمومی اندیشه را رزرو کرده و از تخفیف رزرو آنلاین با الوپارک نیز بهره‌مند گردید.

تا کنون نظری ثبت نشده است