AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 
 

اطلاعات پارکینگ امام زاده حسن

هزینه پارکینگ

  • تعرفه ورودی 4000 تومان تا 1 ساعت
  • تعرفه هر ساعت 1000 تومان

ساعت کاری پارکینگ

  • ساعت کاری ساعت کاری : 8 الی 24

مشخصات پارکینگ

  • ظرفیت پارکینگ 70
  • آدرس خیابان قزوین، خیابان امامزاده حسن(خیابان امین‌الملک)، ابتدای خیابان لقمان حکیم، پلاک 9

امکانات حفاظتی

  • محدودیت ارتفاع دارد

شرایط پارکینگ

  • نوع فضا سرپوشیده

 

پارکینگ امامزاده حسن در ضلع غربی محدوده بازار امامزاده حسن در منطقه 11 تهران واقع شده است. این پارکینگ که گنجایش 70 خودرو را دارا می‌باشد، پارکینگی مسقف است که در خیابان امین‌الملک، خیابان لقمان حکیم قرار دارد.

 

خیابان قزوین، خیابان امین‌الملک، ابتدای خیابان لقمان حکیم، پارکینگ امامزاده حسن

 

بازار امامزاده حسن
پاساژ ایرانیان
پاساژ عقیق
پاساژ ایده‌آل
بازار مبل یافت‌آباد
دوراهی قپان
جایگاه بنزین بریانک
جایگاه بنزین سه‌راه آذری
بازار موبایل ایران 2

 

خیابان امامزاده حسن یا خیابان امین‌الملک از خیابان قزوین و دوراهی قپان آغاز می‌شود و تا خیابان لقمان حکیم و محدوده یافت‌آباد ادامه می‌یابد. خیابان امین‌الملک و بازار امامزاده حسن را از لحاظ ازدحام جمعیت می‌توان با محدوده بازار بزرگ تهران مقایسه کرد. فروشگاه‌های پرشمار و پاساژهای بزرگ کیف و کفش و پوشاک در تمام طول این خیابان به چشم می‌خورند و قیمت پایین‌تر اجناس در این بازار، جمعیت بسیاری را به این منطقه می‌کشاند؛ به‌طوری‌که در تمام ایام سال، نمی‌توانید امامزاده حسن را خلوت بیابید و به‌خصوص در ایام پایان سال و شب عید، که در امامزاده حسن جای سوزن انداختن هم نیست.
با توجه به یکطرفه بودن خیابان امین‌الملک، بهترین مسیر برای دسترسی به بازار امامزاده حسن، از سمت خیابان قزوین می‌باشد. بسیاری از مشتریان این بازار ترجیح می‌دهند تا خود را با وسیله شخصی به امامزاده حسن برسانند که این امر با توجه به خیابان‌ها و کوچه‌های باریک اطراف محدوده بازار امامزاده حسن، مشکلاتی را در عبورومرور در این خیابان پدید می‌آورد. درواقع، در این محدوده، چندان نمی‌توان روی پیدا کردن جای پارک کنار خیابان حساب کرد.
خوشبختانه در محدوده امامزاده حسن، پارکینگ‌های عمومی زیادی وجود دارند که کمک بسیار بزرگی به روان شدن ترافیک این خیابان محسوب می‌شوند. یکی از این پارکینگ‌ها، پارکینگ امامزاده حسن با ظرفیت 70 خودرو می‌باشد که در بخش غربی بازار امامزاده حسن در خیابان لقمان حکیم واقع شده است.
اگر قصد سفر با خودروی شخصی به محدوده بازار امامزاده حسن را دارید می‌توانید با استفاده از الوپارک و به‌صورت آنلاین، این پارکینگ را رزرو کنید تا از بابت جای پارک خودرو خیالی آسوده داشته باشید.

تا کنون نظری ثبت نشده است