الوپارک، رزرو آنلاین جای پارک را در شهر تبریز هم راه اندازی کرد

بازدید : 2609

 

الوپارک، رزرو آنلاین جای پارک را در شهر تبریز هم راه اندازی کرد
الوپارک با هدف توسعه سرویس رزرو آنلاین جای پارک به سایر شهرها، پس از تهران و قم در شهر تبریز نیز راه اندازی شد. الوپارک با 4 پارکینگ در شهر تبریز فعالیت خویش را شروع کرده است و از این پس شهروندان تبریز و مسافرین مهمان تبریز نیز میتوانند با استفاده از الوپارک، فضای پارک خود را در این پارکینگ ها رزرو و از آن استفاده کنند.

پارکینگ های همکار الوپارک در شهر تبریز:
پارکینگ گلستان واقع در سه راه امین
پارکینگ آفتاب واقع در چهارراه مارالان
پارکینگ امت واقع در سه راه امین
پارکینگ فجر واقع در خیابان والمان

تبریز کلانشهری است که جمعیت تقریبا یک میلیون و ششصد هزار نفری را در خود جای داده است. مردم شهر تبریز مردمی سخت کوش بوده  و از این رو این شهر در طول تاریخ همواره از شهرهای مهم ایران بوده است. در حال حاضر این شهر بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقه شمال‌غرب کشور شده و  همچنین به عنوان مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.
با توجه به انبوه جمعیت ساکن و میهمانان عزیزی که به این شهر مراجعه می کنند، تردد زیادی با خودرو شخصی در طول روز وجود داشته و این موضوع سبب میشود تا نیاز به استفاده از پارکینگ در این شهر پررنگ تر شود.
الوپارک این امکان را به وجود آورده است که شما میهمانان و شهروندان عزیز این شهر بتوانید با خیالی آسوده  جای پارک خود را قبل از حرکت در نزدیکترین پارکینگ مقصد، رزرو و از آن استفاده کنید.
همچنین الوپارک در حال حاضر 20 درصد تخفیف برای رزرو آنلاین جای پارک در پارکینگ های شهر تبریز در نظر گرفته است که میتوانید از آن بهره مند شوید.

 

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

الوپارک تبریز