کاهش قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد با طرح الوپارک (جدول قیمت‌ها)

بازدید : 46185

 

توجه: متاسفانه در حال حاضر پارکینگ فرودگاه های مهرآباد و الوپارک با هم همکاری ندارند و استفاده از این طرح تخفیفی در حال حاضر امکانپذیر نیست

هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد، برای مسافران پروازهای این فرودگاه، همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت این موضوع به‌حدی است که می‌توان قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد را مهم‌ترین دلیل در فرایند تصمیم‌گیری مسافران به استفاده و یا عدم استفاده از خودروی شخصی برای رسیدن به فرودگاه مهرآباد دانست. برای هریک از ترمینال‌های مسافران در فرودگاه مهرآباد، پارکینگی در نظر گرفته شده است.
در نتیجه همکاری الوپارک، سامانه رزرو آنلاین جای پارک و پارکینگ و مدیریت پارکینگ فرودگاه مهرآباد تسهیلاتی فراهم شده تا مسافران بتوانند از پارکینگ فرودگاه مهرآباد (ترمینال 1و2) که گنجایش بیش از 3200 خودرو را نیز دارا می‌باشد و پارکینگ فرودگاه مهرآباد(ترمینال 4 و 6) با ظرفیت 1400 خودرو در پایین‌ترین قیمت ممکن استفاده کنند.
در تعرفه قبلی، استفاده از فضای پارکینگ فرودگاه مهرآباد، برای ده روز توقف، رقمی بیش از دویست هزار تومان و برای یک ماه حضور خودرو در این پارکینگ‌ها رقمی حدود هفتصد هزار تومان محاسبه می‌گردید. با طرح جدید مشترک بین الوپارک و فرودگاه مهرآباد، شما با تخفیف تا 60 درصد میتوانید از 
پارکینگ فرودگاه مهرآباد (ترمینال 1و2) استفاده کنید.
همچنین با استفاده از این طرح مشتریان میتوانند پارکینگ فرودگاه مهرآباد(ترمینال 4 و 6) را با 20 تا 50 درصد تخفیف استفاده کنند.
برای مشاهده هزینه دقیق هر پارکینگ، میتوانید از طریق این لینک مدت زمان مدنظرتون رو انتخاب کنید و سپس بر روی جستجو کلیک کنید تا هزینه بر اساس تعرفه تخفیف دار محاسبه و نمایش داده شود.

پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد دارای پنج پارکینگ عمومی می‌باشد:

پارکینگ فرودگاه مهرآباد (ترمینال 1 و 2)  

پارکینگ شماره 1: طبقاتی با ظرفیت 2700 دستگاه 
پارکینگ شماره 2: طبقاتی با ظرفیت 520 دستگاه

پارکینگ فرودگاه مهرآباد (ترمینال 4 و 6) 

نزدیک ترین پارکینگ ترمینال 4 و 6:
پارکینگ شماره 4: طبقاتی با ظرفیت 1400 دستگاه خودرو

سایر پارکینگ های نزدیک ترمینال 4 و 6:
پارکینگ شماره 3: روباز با ظرفیت 300 دستگاه خودرو

پارکینگ شماره 5: روباز با ظرفیت 1000 دستگاه خودرو


این پارکینگ ها از طریق الوپارک و با تعرفه‌های الوپارک که در جدول زیر آمده است قابل رزرو به‌صورت آنلاین هستند. هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد(ترمینال 1و2) و پارکینگ فرودگاه مهرآباد(ترمینال 4 و 6)را برای هر مدت زمانی که قصد دارید خوروی خود را در آن پارک کنید، ببینید. همچنین اطلاعاتی نظیر مسیرهای دسترسی، شماره تلفن تماس، امکانات داخل پارکینگ، موقعیت دقیق پارکینگ روی نقشه و مکان‌های مهم نزدیک پارکینگ نیز برای شما نشان داده خواهد شد.

جدول مقایسه تعرفه‌های استفاده از پارکینگ فرودگاه مهرآباد در حالت عادی و طرح جدید الوپارک در زیر آورده شده است.

 

 

از طریق لینک‌های زیر نیز می‌توانید تعدادی از پارکینگ‌های نزدیک فرودگاه مهرآباد را مشاهده کنید و مقایسه‌ای بین هزینه توقف خودرو در همه این پارکینگ‌ها داشته باشید:
پارکینگ عمومی کیو(مترو صادقیه): روباز با ظرفیت 300 دستگاه


 

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد پارکینگ فرودگاه مهرآباد