پیدا کردن جای پارک چه نعمت بزرگی است!

بازدید : 2807

"پیدا کردن جای پارک چه نعمت بزرگی است!"

معضل جای پارک و کمبود پارکینگ در شهر تهران امروز به یکی از اصلی ترین دغدغه های شهروندانی تبدیل شده که با خودرو شخصی تردد می کنند. 🚗🚕🚙 کافی است وارد یکی از خیابان های پر تردد شهر تهران شوید و کار فوری داشته باشید، آن زمان است که نبود جای پارک به معضلی لاینحل برایتان تبدیل می شود.

آنهایی كه در تهران زندگی می‌كنند یا گذرشان به این كلانشهر افتاده از سختی‌های پیدا كردن جای پارك در خیابان‌های این شهر باخبرند. به طور میانگین بعد از رسیدن به مقصد برای پیدا كردن جای پارك 👀 باید 15 تا 35 دقیقه زمان 🕒 گذاشت و خیابان و كوچه پس‌كوچه‌ها را بالا و پایین كرد.

اگر تهرانی یا ساكن یكی از كلانشهرهای ایران باشید، این سخن را خوب درك می‌كنید كه «پیدا کردن جای پارک چه نعمت بزرگی است! 🙏» این سخن نه فقط به‌دلیل امنیت روانی 😌 ناشی از پارك  و كاهش احتمال سرقت بلكه به دلیل كاهش احتمال وارد شدن آسیب به خودرو و پایین آمدن میزان تنش‌های احتمالی با بقیه است.

با گسترش روز افزون اینترنت و اپلیکیشن های موبایل، 📲در کشورهای پیشرفته دنیا، مردم به استفاده از اپلیکیشن ها و نرم افزارهای رزرو جای پارک روی آورده اند و به راحتی می توانند قبل از عزیمت به مقصد و یا حتی با برنامه ریزی از روزها و هفته های قبل 📆، جای پارک خود را در پارکینگ رزرو نموده ✅ و بدون دغدغه و نگرانی به کار خویش بپردازند.

اپلیکیشن #الوپارک، راهکاری بومی و ایرانی 🇮🇷 برای حل این مشکل می باشد. شما نیز می توانید با استفاده از اپلیکیشن الوپارک، در بین پارکینگ های موجود در اطراف مقصد خود 🅿️، بر اساس قیمت 💲 ، فاصله ↔️ یا امکانات مورد نظر 🛠، پارکینگ مناسب خود را انتخاب نموده و با چند کلیک جای پارک خود را در ساعت مشخص رزرو و زمان ورود و خروج خود را تعیین ⏱ و پس از پرداخت مبلغ به صورت آنلاین، کد رزرو خویش را دریافت نمایید.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

الوپارک الو پارک پارکینگ جاپارک جای پارک رزرو آنلاین