هولدینگ هتل‌های پارسیان و الوپارک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

بازدید : 2896

بر اساس این تفاهم‌نامه که در 25 دی ماه 1397 و همزمان با رویداد سرنخ گردشگری که در هتل پارسیان آزادی برگزار شد خدمات پارکینگ های مجموعه هتل های پارسیان آنلاین می شوند و همچنین امکان رزرو آنلاین پارکینگ‌های تمامی هتل‌های پارسیان از طریق سامانه الوپارک فراهم می شود.

الوپارک پیرو استراتژی خود در راستای استفاده از ظرفیت پارکینگ های خصوصی برای حل و کاهش معضل کمبود جای پارک این تفاهم نامه را امضا کرد و بدین ترتیب متقاضیان جای پارک می توانند از ظرفیت مازاد پارکینگ های مجموعه هتل های پارسیان استفاده کنند، همچنین در مواردی که مجموعه هتل های پارسیان نیاز به فضای پارک بیش از ظرفیت پارکینگ های خود دارند از پارکینگ های طرف همکار الوپارک استفاده می کنند.
بر اساس این تفاهم نامه همچنین الوپارک در جهت تامین سرویس های جانبی پارکینگ مانند کارواش سیار برای مشتریان و مسافران پارکینگ های پارسیان تلاش خواهد کرد.
هتل‌های هولدینگ پارسیان در شهر تهران عبارت هستند از پارسیان آزادی، پارسیان استقلال، پارسیان انقلاب، پارسیان اوین، پارسیان کوثر که با این تفاهم‌نامه، امکان رزرو آنلاین آن‌ها توسط الوپارک فراهم گردید. همچنین مقرر گردید، ظرفیت‌های استفاده بهینه از سایر فضاهای این هولدینگ به‌عنوان پارکینگ و کارواش نیز توسط الوپارک بررسی گردد تا در صورت علاقه‌مندی طرفین، مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

پارکینگ خصوصی هتل پارسیان هلدینگ پارسیان رزرو جای پارک رزرو پارکینگ سر نخ گردشگری