نمایشگاه الکامپ 98 تهران

بازدید : 4581

نمایشگاه الکامپ تهران مهم‌ترین نمایشگاه در زمینه فناوری اطلاعات (IT) در ایران محسوب می‌شود که هر ساله با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه برگزار می‌گردد. بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه از تاریخ بیست و هفتم تا سی ام تیرماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. به این بهانه، به طور مختصر به موضوعات مختلف مرتبط با نمایشگاه الکامپ پرداخته‌ایم.

نمایشگاه الکامپ تهران

نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران که با نام الکامپ شناخته می‌شود، بزرگترین گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به شمار می‌آید. هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه، معرفی و ارائه آخرین دستاوردها و پیشرفت‌ها در زمینه IT در ایران است که همه مجموعه‌های فعال در این حوزه را گرد هم جمع می‌کند. با گذشت 25 سال از آغاز به کار این نمایشگاه، نمایشگاه الکامپ به عنوان معتبرترین رویداد صنعت فناوری اطلاعات در ایران نیز به حساب می‌آید.
برگزارکننده نمایشگاه الکامپ، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای است و در کنار بخش نمایشگاهی، پنل‌های تخصصی نیز با حضور متخصصان و فعالان این صنعت ارائه می‌گردند.
با توجه به رشد استارتاپ‌ها در سال‌های اخیر، خصوصا استارتاپ‌های حوزه IT، توجه بیشتری در این زمینه به استارتاپ‌ها و ایده‌های نوآورانه آن‌ها معطوف شده است. استارتاپ‌ها نیز فرصتی به مانند نمایشگاه الکامپ را غنیمت شمرده و برای معرفی ایده‌ها و انگیزه‌های خود پای به این نمایشگاه می‌گذارند. الوپارک هم برای معرفی هرچه بیشتر راهکارهای فناورانه در زمینه خدمات آنلاین جای پارک و پارکینگ در نمایشگاه الکامپ در سالن 10و11 غرفه 1792 حاضر خواهد بود. 
طبعا متخصصان حوزه IT که بسیاری از آن‌ها در جایگاه‌های مختلف در استارتاپ‌ها مشغول به کار هستند و بسیاری از استارتاپ‌ها نیز به دست همین متخصصان راه‌اندازی شده‌اند و البته در کنار آن‌ها سرمایه‌گذاران فعال حوزه IT بزرگترین قشر شرکت کننده در نمایشگاه الکامپ را تشکیل می‌دهند. همچنین سازمان‌های دولتی مرتبط با صنعت فناوری اطلاعات و معاونت‌های فناوری اطلاعات، رسانه‌ها، دانشجویان و علاقمندان به این صنعت نیز از دیگر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه الکامپ محسوب می‌شوند.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه الکامپ

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ تهران از 27 تا 30 تیر 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.

نقشه و مسیرهای دسترسی به نمایشگاه الکامپ

مسیر دسترسی به نمایشگاه الکامپ با وسایل نقلیه عمومی
در میان وسایل نقلیه عمومی، اتوبوس‌های بی آر تی بهترین دسترسی به نمایشگاه الکامپ را فراهم می‌کنند. ایستگاه نمایشگاه در خط 4 این اتوبوس‌ها(اتوبان چمران) دقیقا در ضلع شمالی نمایشگاه قرار دارد.
برای دسترسی با استفاده از مترو هم ایستگاه‌‎های تجریش و حقانی(هر دو در خط 1) نزدیک‌تر به نمایشگاه هستند که از این دو ایستگاه می‌توانید با تاکسی و یا اتوبوس، خود را به نمایشگاه برسانید.

ورودی‌های نمایشگاه
 درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - جاده اختصاصی نمایشگاه - ورودی اول
 درب جنوبی : بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه - روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب
 درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب - بعد از پمپ بنزین - مسیر کنار گذر
 درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی - پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی
درب شمالی (ورودی شماره 2 پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن - خیابان رشید فضل الله

غرفه الوپارک در نمایشگاه الکامپ 98


نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

نمایشگاه الکامپ 98 تهران