فرمانده انتظامی تهران بزرگ در بازدید از الوپارک در حاشیه کارگاه مسئولیت سایبری عنوان کرد استارتاپ های حوزه پارکینگ علاوه بر ارایه خدمت نوین به شهروندان، کمک شایانی به پلیس و مدیریت شهری می نمایند

بازدید : 679

نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کارهای مجازی با همت گروه مشاوران جوان نخبه پلیس و با همکاری پلیس فتا و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و با استقبال جمع کثیری از کارآفرینان و فعالان حوزه استارتاپی کشور، در روز چهارشنبه 21 شهریور در محل فرهنگسرای گلستان برگزار گردید.

در این کارگاه، سردار رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ با اعلام اینکه جرایم سایبری نسبت به پارسال 50 درصد افزایش داشته است، بر لزوم آگاهی کارآفرینان از نکات کلیدی فعالیت در فضای مجازی و قوانین مربوطه در این حوزه تاکید نمود و در عین حال حمایت کامل پلیس را از استارتاپها و کسب و کارهای نو اعلام کرد و از ایشان خواست که برای پیشگیری از آسیب های فضای مجازی، زیرساخت های فنی خود را تقویت کرده و قوانین مربوطه در این جوزه را نیز فرا گیرند.

همچنین سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه کارگاه مسئولیت سایبری از الوپارک بازدید نمودند. در این بازدید، دکتر سعید امینیان بنیانگذار و مدیر عامل این استارتاپ، حوزه فعالیتهای الوپارک را معرفی نموده و خدمات و سرویس های ارایه شده به شهروندان را تشریح کردند. رییس پلیس تهران بزرگ با استقبال از فعالیت استارتاپهایی که در حوزه حمل و نقل و پارکینگ فعالیت می نمایند فرمودند که این استارتاپها علاوه بر ارایه خدمات نوین به شهروندان، می توانند کمک شایانی به پلیس و مدیریت شهری نمایند و در پیشگیری و کاهش بسیاری از معضلات شهری موثر باشند.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

الوپارک جای پارک پارکینگ استارتاپ پلیس کسب و کار