حضور الوپارک در رقابتهای استارتاپی سیداستارز

بازدید : 2934

سیداستارز جهانی مجموعه‌ای است که در بیش از ۸۰ کشور جهان تاکنون با هدف سرمایه‌گذاری موثر (ImpactInvestment) وارد شده است. این مجموعه با برگزاری رویداد seedstarsworld در بازارهای در حال ظهور از استارتاپ‌های برتر هر کشور دعوت می‌کنند تا در مرحله اول در رویداد مقدماتی که در شهرهای مختلف دنیا برگزار می‌شود شرکت نمایند و تیم‌های برتر در مرحله دوم به رویداد منطقه‌ای و پس از آن به رویداد جهانی در کشور سوییس راه پیدا می‌کنند تا جایزه ۵۰۰ هزار دلاری نصیب تیم اول گردد.

همچنین شبکه سرمایه‌گذارانی که با سیداستارز در ارتباط هستند تلاش می‌کنند تا بر روی استارتاپ‌های مستعد در کشورهای آمریکای جنوبی، آسیا، آفریقا و خاورمیانه سرمایه‌گذاری نمایند.

هدف از این رویداد ، نمایش ظرفیت کارآفرینی و فناوری اطلاعات شرکت های نوپا در عرصه داخلی و بین المللی می باشد که باعث پیشرفت دستاورد های تکنولوژی ایران خواهد شد و علاوه بر آن باعث ایجاد فضای رقابتی بین محصولات این حوزه در ایران و سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی می گردد

کشور ایران نیز تاکنون ۴ سال میزبان این رویداد بوده است و در این ۳ سال نمایندگان مختلفی را به عنوان استارتاپ برتر به رویداد جهانی اعزام نموده است. نشانی وب سایت رویداد ایران http://www.seedstars.ir   می باشد.

در دوره جدید تعداد223 استارتاپ در این رویداد ثبت نام کردند که از این میان تعداد 136 تیم در مرحله اول پس از ارزیابی پذیرفته شده و به دور بعدی راه یافتند. از تهران 86 تیم، اصفهان 24 تیم و شیراز 26 تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت.

"الوپارک" نیز در این رویداد شرکت نموده و جزو تیمهای پذیرفته شده در مرحله اول می باشد. شما کاربران الوپارک که در کنار ما بودید و به رشد این خدمت کمک نمودید می توانید با ارسال عدد 8500 به شماره پیامک 10000550055055 به الوپارک رای بدهید تا جزو 8 تیم برتر تهران گردد. تیمهای برتر پس از انتخاب با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت و برنده نهایی به مسابقات جهانی سید استارز اعزام خواهد شد.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

الوپارک جای پارک پارکینگ رزرو آنلاین سیداستارز استارتاپ تهران