جای پارک 🅿️، دغدغه 24 ساعته ساکنان کلان شهرها 🚗🚕🚙

بازدید : 1503

جای پارک  🅿️، دغدغه 24 ساعته ساکنان کلان شهرها 🚗🚕🚙

پاركینگ در مناطق اداری و تجاری تهران 🏣 نقش مهمی دارد. وقتی هر روز صبح بعد از یك ترافیك سنگین به محل كار می‌رسید و تازه با پیدا نكردن جای پارك مجبور می‌شوید خیابان نزدیك محل كارتان را چند بار دور بزنید ↩️↪️ تا جای پارك پیدا كنید، این نقش را درك می‌كنید

هرچند خیلی‌ها می‌گویند تهران به پاركینگی بزرگ تبدیل شده است، اما در همین پاركینگ بزرگ هم باید خیلی خوش‌شانس 🔆 بود تا بتوان جای پارك مناسبی پیدا كرد. پیدا كردن یك جای پارك مناسب در میانه ترافیك و دود و بوق و اضطراب، چنان عمق جان را خنك می‌كند كه هیچ قرص اعصابی نمی‌تواند موثرباشد. 😎 القصه، فرقی نمی‌كند پولدار باشید یا نباشید، همین كه ماشین داشته باشید، در شهر شلوغی مثل تهران، گرفتار بحران جای پارك می‌شوید. «جای پارك» یكی از دغدغه‌های مشترك طبقه مرفه و طبقه متوسط است.

در دنیای امروزه که امکان انجام کارهای مختلف از طریق موبایل 📲 و اپلیکیشن های آنلاین برای همه مردم فراهم شده است، ما راهکاری برای حل مشکل پیدا کردن جای پارک برای شما درست کرده ایم. ما در اپلیکیشنی که درست کرده ایم به دنبال این هستیم که شما با برنامه ریزی قبلی ⏰ و رزرو جای پارک خود قبل از حرکت به سمت مقصد خویش (و یا حتی از روزهای قبل 📆) بتوانید با خیالی آسوده و راحت و با آرامش و اطمینان از وجود جای پارک سفرهای درون شهری خود را انجام دهید.

در اپلیکیشن #الوپارک، می توانید در بین پارکینگ های موجود در اطراف مقصد خود 🅿️، بر اساس قیمت 💲 ، فاصله ↔️ یا امکانات مورد نظر 🛠، پارکینگ مناسب خود را انتخاب نموده و با چند کلیک جای پارک خود را در ساعت مشخص رزرو و زمان ورود و خروج خود را تعیین ⏱ و پس از پرداخت مبلغ به صورت آنلاین، کد رزرو خویش را دریافت نمایید.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

الوپارک پارکینگ جای پارک رزرو آنلاین