الوپارک یکی از بیست استارتاپ منتخب تهران در رویداد استارتاپ جاده ابریشم

بازدید : 2914

خوشحال هستیم که الوپارک به عنوان یکی از بیست استارتاپ منتخب تهران در رویداد استارتاپ جاده ابریشم انتخاب شده است، وظیفه اصلی ما تلاش برای ارائه خدمات خوب به کاربران و مشتریان مان هست، انتخاب شدن در این گونه رویدادها کمک میکند تا دیده شویم و در عین حال بررسی و نقد شویم، تلاش میکنیم که از دستاوردهای این رویداد برای بهتر کردن خدمات به کاربران و مشتریان خود استفاده کنیم.
ممنون از همراهی کاربران و مشتریان الوپارک، ممنون از داوران و اکوسیستم استارتاپی :)استارتاپ جاده ابریشم رویدادی برای معرفی استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف آشنایی با برترین شرکت های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان تر به تجربیات موفق در سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است.

 این رویداد از دو قسمت اصلی «تور استارتاپی» و «رویداد فینال» تشکیل شده که با فاصله ای چند ماه از یکدیگر برگزار می شوند.

امسال (سال 97) دومین دوره این رویداد برگزار می شود، در بخش نخســت ، تیم اسـتارتاپ جاده ابریشــم شامل  مجموعه ای از فعالان زیسـت بوم استارتاپی ایران و اروپا به پنج شهر کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران سفر می کنندد و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار می کنند. کاروان استارتاپ جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست بوم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران فعالیت می کنند. در هر شهر، استارتاپ های مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که از پیش در این رویداد ثبت نام کرده اند، کار خود را به سرمایه گذاران و کارشناسان حاضر ارائه می دهند و با سایر استارتاپ های منتخب در شهر خود به رقابت می پردازند.

بعد از رقابتی نزدیک استارتاپ های منتخب از این پنج شهر فرصتی برای شرکت در رویداد فینال خواهند داست و  در تاریخ 2 و3 اسفند 97 در جزیره کیش، در یک همایش دو روزه در کنار شبکه سازی و شرکت در پنل ها و سخنرانی ها، با سایر فینالیست های این دوره  به رقابت خواهند پرداخت  و ارتباطات بیشتر و موثر تری برای رشد استارتاپ خود برقرار خواهند کرد.


بخشی از متن این مطلب از وبسایت ایوند برداشت شده است


 

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

بیست استارتاپ منتخب تهران استارتاپ جاده ابریشم الوپارک