الوپارک در شهر قم راه اندازی شد

بازدید : 2872

الوپارک با هدف توسعه سرویس رزرو آنلاین جای پارک به سایر شهرها، در شهر قم راه اندازی شد، الوپارک برای شروع سرویس خود با 3 پارکینگ در شهر قم همکاری دارد و از این پس شهروندان قم و سایر شهرها میتوانند با استفاده از الوپارک، فضای پارک خود را در این پارکینگ ها رزرو و از آن استفاده کنند.
پارکینگ های همکار الوپارک در شهر قم:
پارکینگ عمومی حضرت امام صادق (ع) در میدان روح الله
پارکینگ عمومی روح الله واقع در میدان روح الله
پارکینگ عمومی جمهوری واقع در میدان جانبازان، اول بولوار محمد امین ، زیر پل جمهوری اسلامی


شهر قم یکی از شهرهایی هست که پارکینگ های مدرن و خوبی دارد و همچنین مدیریت این پارکینگ ها با نظم خوبی انجام می شود، تقریبا همه پارکینگ های شهر قم، قیمت های کنترل شده و یکسانی را از مشتری دریافت می کنند.
با توجه به اینکه حرم حضرت فاطمه معصومه(ص) در این شهر قرار دارد، در طول سال در حدود 20 تا 25 میلیون زائر به این شهر مراجعه می کنند و چون این شهر در حوالی مرکز کشور قرار دارد تقریبا از همه شهرهای کشور با خودرو شخصی به این شهر تردد می کنند و این موضوع سبب میشود تا نیاز به استفاده از پارکینگ در این شهر پررنگ تر شود.

الوپارک این امکان را به وجود آورده است که شما زائران و میهمانان و شهروندان عزیز این شهر بتوانید با آسودگی خیال جای پارک خود را قبل از مراجعه به پارکینگ رزرو کنید و از آن استفاده کنید.
در حال حاضر الوپارک 20 درصد تخفیف برای رزرو آنلاین جای پارک در پارکینگ های شهر قم در نظر گرفته است که میتوانید از آن بهره مند شوید.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

قم حرم حضرت فاطمه معصومه