الوپارک در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند شرکت می کند

بازدید : 2629

دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از تاریخ 19 الی 20 آذر در محل مرکز همایشهای برج میلاد با هدف ارایه زیرساخت های یک شهر نمونه هوشمند و بررسی وضعیت فعلی شهر تهران به عنوان بزرگ ترین کلان شهر و پایتخت کشور برگزار می گردد.

نقش استارتاپها و کسب و کارهای نوین در حل مشکلات و چالشهای شهری و ارایه راهکار برای نیازهای شهروند مدرن در یک شهر هوشمند، انکارناپذیر بوده و ضروری است که زیرساختهای شهر هوشمند نیز برای اینگونه کسب و کارها مهیا باشد.

الوپارک که فعالیت خویش در حوزه کسب و کار جستجو و رزرو آنلاین جای پارک و پارکینگ را از اسفند 96 آغاز کرده است از یک طرف ارتباط مستقیم با شهر و شهروندان دارد و از طرف دیگر ارتباط با هوشمندسازی و آنلاین کردن خدمات شهری دارد. در همین راستا ما به دعوت شهرداری تهران، در نمایشگاه جانبی همایش شهر هوشمند تهران شرکت کردیم تا ضمن معرفی سرویس الوپارک به مسئولان مدیریت شهری و شهروندان عزیز بتوانیم بازخورد های مرتبط با خدمات خودمان را دریافت نموده و در مسیر بهتر کردن خدمات خود گام برداریم.

الوپارک خدمات جای پارک در پارکینگ های عمومی وخصوصی برای شهروندان ارائه میدهد. از طریق الوپارک شهروندان میتوانند جای پارک مورد نظر خود را در پارکینگ های عمومی نزدیک مقصد خود رزرو و استفده کنند و اگر در نزدیک مقصد پارکینگ عمومی وجود ندارد میتوانند از ظرفیت خالی پارکینگ های خصوصی همکار الوپارک نیز بهره مند شوند.

نویسنده : تیم محتوای الوپارک

برچسب ها

همایش و نمایشگاه تهران هوشمند همایش نمایشگاه تهران هوشمند