AloPark | الوپارک | رزرو آنلاین جای پارک

 

کاهش قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد با طرح الوپارک (جدول قیمت‌ها)

 

با استفاده از این طرح الوپارک، قیمت پارک خودرو در پارکینگ فرودگاه مهرآباد با تعرفه‌های بسیار ارزان‌تری(تا 60 درصد تخفیف) محاسبه می‌گردد که در زیر می‌توانید جدول قیمت‌ها را نیز مشاهده کنید.
قیمت پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد، برای مسافران پروازهای این فرودگاه، همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت این موضوع به‌حدی است که می‌توان قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد را مهم‌ترین دلیل در فرایند تصمیم‌گیری مسافران به استفاده و یا عدم استفاده از خودروی شخصی برای رسیدن به مهرآباد دانست.
در واقع، درصد بسیار بالایی از مسافران فرودگاه مهرآباد ترجیح می‌دهند تا با خودروی شخصی، خود را به فرودگاه برسانند ولی با اطلاع از قیمت پارکینگ در فرودگاه مهرآباد، تصمیم می‌گیرند با وسایل نقلیه عمومی به فرودگاه بروند.
به تازگی و در نتیجه همکاری الوپارک (سامانه رزرو آنلاین جای پارک و پارکینگ) و مدیریت پارکینگ فرودگاه مهرآباد تسهیلاتی فراهم شده تا مسافران بتوانند از پارکینگ ترمینال‌های 1 و 2 فرودگاه مهرآباد که گنجایش 3000 خودرو را نیز دارا می‌باشد در پایین‌ترین قیمت ممکن استفاده کنند. در تعرفه قبلی، استفاده از فضای پارکینگ فرودگاه مهرآباد ، برای ده روز توقف، رقمی بیش از دویست هزار تومان و برای یک ماه حضور خودرو در این پارکینگ‌ها رقمی حدود هفتصد هزار تومان محاسبه می‌گردید. با طرح جدید مشترک بین الوپارک و فرودگاه مهرآباد، شما با هزینه 55 هزار تومان می‌توانید تا مدت ده روز از پارکینگ ترمینال‌های 1و2 فرودگاه مهرآباد استفاده کنید. جدول مقایسه تعرفه‌های استفاده از پارکینگ فرودگاه مهرآباد در حالت عادی و طرح جدید الوپارک در زیر آورده شده است.

 

برای بهره‌مندی از این طرح می‌بایست اپلیکیشن الوپارک را دانلود کرده و پس از ثبت نام در آن جای پارک خود را در بازه زمانی مورد نظر خود در پارکینگ فرودگاه مهرآباد رزرو کنید.
الوپارک این تخفیف‌ها را در سایر پارکینگ‌های تهران نیز به اجرا درآورده است و علاوه بر این‌که در حال حاضر می‌توانید تمامی پارکینگ‌های طرف قرارداد الوپارک را با 20 درصد تخفیف استفاده کنید، در برخی پارکینگ‌های منتخب، امکان رزرو پارکینگ با تخفیف 100درصدی و 90درصدی نیز برای شما وجود خواهد داشت.